SHİMANO Service Center
mobil header sidebar buttonmobil header search button

KASK'ın tarihi Fransa Bisiklet Turu'ndaki başarı ile yakından bağlantılıdır ve KASK, Fransa yarışının 2022 baskısı için La Grande Boucle 2022'nin resmi kaskı olacak 3.328 parçalık sınırlı sayıda bir Valegro Tour de France yarattı.
7 ZAFER
Yeni Valegro Tour de France, benzersiz bir grafik sunuyor.
özel anlamı: beyaz bir kask boyunca birbirini takip eden yedi paralel sarı çizgi, KASK giyen sürücülerin elde ettiği yedi tarihi Tur zaferini temsil eden bir yol oluşturur.
SINIRLI SAYIDA
Valegro Tour de France satın alan herkes gerçekten eşsiz bir parçaya sahip olacak: 2022 yarışının her kilometresi için sadece 3.328 adet üretildi. Her kaskın arkasında basılan kademeli numara ile her bisikletçi bu yılki yarış için kendi kişisel kilometresine sahip olacak.
Kask Valegro Wg11
Kask mühendisleri tarafından en iyi performansı almak için rüzgar tünelinde geliştirilen Valegro, aynı zamanda Team Sky'ın da tercihi! 37 adet hava kanalı ve sadece 180g'lık ( Small beden) ağırlığı ile size en sıcak havalarda ve en zorlu tırmanışlarda en iyi performansı sunar. Çene altı kayışının deri olması sayesinde de tüm gün kullanım konforu sunar.
 WG11 GÜVENLİK TESTİ
KASK Her Zaman, Uluslararası standartlar Ve Normların belirtilen tüm gereksinimlerinin üzerinde maksimum güvenliği ve konforu garanti eden ürünler yaratmayı taahhüt etmiştir.
Döner çarpmayı önleme teknolojileri kullanılan kasklar üzerindeki testleri çoğu sürtünme katsayısı insan kafatasından çok daha yüksek olan ve bu nedenle gerçekliği yansıtmayan başlıklar kullanılarak yapılmaktadır.
KASK WG11 testi basit,sağlam ve güvenilir.
Etki şartları gerçek kaza verilerine dayanmaktadır.

- Tüm bisikletler, üretici veya distrübitör firma tarafından 2 yıl garanti kapsamındadır.
- Yedek parçalar, kullanımdan dolayı aşınma gösterdikleri için aşınan parçalar garantiye dahil değildir.
- Aksesuarlar, kullanıcı tarafından hasarlı olmamak kaydıyla garanti kapsamındadır. 

Servis noktaları için bize ulaşın. 

Tüm sorularınız için 
Mail ve tel no girilecek:

-Pazar günleri hariç, saat 12.00'ye kadar verilen siparişler ayın gün kargoya verilmektedir.
Benzer Ürünler
Yükleniyor...
body whatsapp icon