SHİMANO Service Center
mobil header sidebar buttonmobil header search button

Hakkımızda


Mars Bike Kimdir?

Uzun yıllardır bisiklet satışı, yedek parça temini, bisiklet bakımı konularında profesyonel çalışmalara imza atan Mars Bike, ayrıca Avrupa genelinde yaygın hizmet ağına sahip olan Shimano Servis Center üyesidir. En son teknolojilerle üretilmiş Shimano ürünleriyle bisikletinize dört dörtlük bakımlar yapan ve sizi yenilikçi teknolojilerle buluşturan Mars Bike, bisiklet sürüşlerinizi eğlenceli hale getirirken yolculuğunuza daha fazla kalite ve emniyet katar.

Fiziksel mağazasıyla sağladığı hizmetleri kalitesinden ödün vermeden e-ticaret hayatında da sürdüren ve zengin bir ürün gamına sahip olan Mars Bike, daha geniş kitlelerle buluşmak adına MarsBike.com online mağazasını da faaliyete geçirmiş durumdadır.

Gayemiz
Günümüzde bir yaşam stili haline gelen bisikletli yolculukları en zahmetsiz, en eğlenceli ve en konforlu hale getirmek Mars Bike’ın birincil önceliklerinden. Bu nedenle bisiklet tutkunlarının en çok aradığı bisiklet markalarını, nitelikli yedek parçaları, popüler bakım ürünlerini ve bisiklet aksesuarlarını ürün portföyümüze ekleyerek kaliteli bir bisiklet macerası yaşamanızı amaçlıyoruz.

Farklı zeminler ve farklı iklim koşulları için tasarlanmış özel bisiklet çeşitleri ürün yelpazemizde boy gösteriyor. Bianchi, Carraro, Dahon, Giant, Tern, Kron, Bisan, Mosso gibi uzman markalarla hayat bulan koleksiyonumuz onlara hak ettiği profesyonel bakımı yapmanız için yüzlerce yedek parça çeşidini de hizmetinize sunuyor. Bisikletinizin daha uzun ömürlü olmasını sağlayan fren sistemleri, teker sistemleri, komponentler ve vites sitemleri yedek parçaları en kaliteli seçeneklerle ürün gamında yerini alıyor.

Amatör ya da ileri seviye sürüşleriniz için teknik tüm detaylar da düşünülmüş durumda. Km saati, aydınlatma çeşitleri, suluklar, pompalar, sele çeşitleri, çantalar, aynalar, güvenlik aparatları ve çocuk taşıyıcı ürünler bisiklet yolculuğunuzu daha keyifli kılmak için devrede.

Vizyonumuz

Sağlıklı bir yaşamın öneminin farkındayız. İnsanların toplu taşıma araçlarında, olumsuz koşullar altında yaptığı yolculukların da ne kadar sağlıksız ve konforsuz olduğunun bilincindeyiz. Bu nedenle bisiklet kullanımını teşvik etmek için elimizden gelen çabayı gösteriyoruz. Bisikletinizle yaptığınız yolculuklarda kuralları sizin koymanızı istiyoruz. Kendi bisikletinizi tamir edebilmenizi, onu modifiye edebilmenizi, sürüşünüzü en emniyetli hale getirmenizi istiyoruz. Tüm bunları en uygun fiyatlarla yapmanızı sağlıyoruz.

Güvenli ve eğlenceli sürüş deneyimi yaşamanız için Mars Bike dünyasına sizler de davetlisiniz. Bisiklet Yedek Parça Fiyatları konusundaki pahalı algısını yıkmaya ve sizlere Bisiklet Ekipmanları konusunda yüksek standartlarda çözümler sunmaya hazırız…
Yükleniyor...
body whatsapp icon