SHİMANO Service Center
mobil header sidebar buttonmobil header search button
Antereman veya yarışma için üretilmiş bir modeldir.Lastiğin Katlanır esnek yapısı yaz ve kış  aylarında yarış ,antreman  için yeterli ve dayanıklıdır.120 tpı yapısı, EPS patlak önleyici korumsı ,340gr ağırlığı fiyat performans açısından dolayı diğer modellerden lastiği bir adım öne çıkarır.
Kategorizasyon :
Kullanım Alanları : Yol Yarış
Boyut: 700x28C
ETRTO'ya: 28-622
Üretim Modelleri
Boyut :700x28C  28-622
Yapı : 60 tpi
Hava basıncı : 7.00 - 8.50 Bar (100-120 psi)
Maksimum yük kapasitesi: 95kg (adet)
Üretim numarası :TB88748200
Yapısı:Katlanır
Not:Lastiğin belirtilen maksimum ağırlık değeri TEK lastiğin taşıyabileceği maksimum yükü belirtir.Ağırlığın(binici + bisiklet) uygun olup olmadığını kontrol etmek için MAKSİMUM yük değerini iki katı olarak hesaplamalısınız.
Teknik özellikleri:
EPS:Olağanüstü Delinme Güvenliği, sırt ile muhafaza arasında ilave bir özel kauçuklanmış poli-fiber malzeme sunar. Bu hafif, delinmeye karşı dirençli  sıkı dokuması yabancı cisimlerin gövdeye girmesini ve iç lastiğe zarar vermesini önler
Ağırlık:
CST Recourse C1808 700x28 Katlanır Dış Lastik /340 gram 
CST Koruma Değer Bilgileri:
1 Seviye koruma: APL Anti-delme, taban yüzü ile karkas arasında ekstra koruyucu 1 mm lastik katman sunar.
2. seviye koruma: Karkas normal olarak 22 ila 32 TPI içerir. Koruma seviyesi 2 ile, gövde 60 TPI içerir. İnç başına daha fazla iplik, daha güçlü karkas ve daha fazla delinmeye direnç gösterir
3. seviye koruma: Kevlar® Inside, lastik sırtı ile karkas arasında yer alan 1.5 mm Kevlar® lif katmanından oluşan bir tekniktir.
4 Seviya koruma: Spor lastiklerinin de korunması gerekir. Bu amaçla özel olarak yarış ve ATB lastikleri için ince dokunmuş EPS katmanını optimize ettik. Bu şekilde lastik son derece hafif ve bisikletçi farkı fark etmiyor.
5 Seviye koruma (LDP): Seviye 5 korumalı bir lastik, 3 mm LDP delinmezlik katmanından oluşur. Bu, profil ve gövde arasında ekstra kalın bir lastik katmandır.
5 Seviye koruma (EPS):Seviye 5 EPS koruma, lastik sırtı ve karkas arasında poli fiber kumaştan dokuma bir katman sunar.
5 Seviye koruma (EPS BtB): EPS ile seviye 5, mükemmel ponksiyon koruması sağlar, ancak bir adım daha ileri giderek; İP'den iş parçacığına EPS. Bu da yan çeperler için ek koruma sağlar.
6 Seviye koruma: İki kat daha fazla koruma için iki kutuplu delinmezlik. İnce dokuma EPS  1 mm kauçuk ile desteklenir. Lastik hafif ve esnek kalır, çünkü kalın bir lastik anti-delinme  sahip değildir.
7 Seviye koruma: Seviye 7 olasılığı düşündüğünüzden daha ileri gider. 5. kat anti-ponksiyon katmanlarını birleştiriyoruz ve böylece lastik dünyasında mümkün olan en iyi delinme korumasını yaratıyoruz. İnce dokuma EPS  3 mm'lik bir LDP  altında uygulanır. Bu kendi başınıza harika bir delinme koruma teknolojisidir. Bunun kombine edildiğinde neler sunabileceğini düşünün.

 
- Tüm bisikletler, üretici veya distrübitör firma tarafından 2 yıl garanti kapsamındadır.
- Yedek parçalar, kullanımdan dolayı aşınma gösterdikleri için aşınan parçalar garantiye dahil değildir.
- Aksesuarlar, kullanıcı tarafından hasarlı olmamak kaydıyla garanti kapsamındadır. 

Servis noktaları için bize ulaşın. 

Tüm sorularınız için 
Mail ve tel no girilecek:

-Pazar günleri hariç, saat 12.00'ye kadar verilen siparişler ayın gün kargoya verilmektedir.
Benzer Ürünler
Yükleniyor...
body whatsapp icon