SHİMANO Service Center
mobil header sidebar buttonmobil header search button

Cambium All Weather C17, şehirde yolculuk yapmak veya dünyayı dolaşmak için açılı bir sürüş konumunda yıllarca süren sert sürüşler için üretilmiştir. Brooks Cambium serisinin aynı çağdaş tasarımıyla, All Weather dayanıklı ve konforlu bir sele olup, esnek bir performans sergilemeye yarayan, vulkanize edilmiş doğal kauçuk üst kısım sayesinde, kırılmayı gerektirmez.Cambium selenin yüzeyi daha iyi pedal çevirme ve kontrol için binicinin hareketi ile doğal olarak hareket eder.Soğuk,yağmur ve güneş ışığına kadar, % 100 su geçirmez, hava koşullarına dayanıklı naylon kaplama üst yüzey her koşulda kusursuz bir şekilde çalışmaktadır. Buna ek olarak, güncellenmiş cam elyaf takviyeli arka plakada ,sele altı çantası veya başka bir aksesuar için montaj ilmekleri mevcuttur.Çok çekici olan C17, uzun yolculuklarda artan performans ile sizi ödüllendirecek ve mesafe artmaya başladığınızda bisiklet üzerinde harcanan çabayı sonsuza kadar sürdürecektir.

Cambıum Seleler Arasındaki Farklar:

Cambium All Weather - The All Weather, pamuğu bir miktar su emebilen Cambium Natyrel'in aksine% 100 su geçirmez olan vulkanize naylon bir üste tabakaya sahiptir. Tüm Hava Koşulları ayrıca UV ışınlarına dayanıklıdır: Üst kısım renk değiştirmez veya kaybolmaz. Alt takım, güçlendirilmiş fiberglastan bir burunlu ve arka plakalı içi boş çelik raylara sahiptir. Naylon kullanımı nedeniyle,selenin üst kısım standart Naturel selenin üst kısmından biraz daha esnektir. Carved versiyonu (delikli) da mevcuttur.
 
Cambium Naturel   -  İlk Cambium serimiz. Üst kısım, doğal kauçuk ile vulkanize edilmiş organik pamuktan yapılmıştır. Alt takım, alüminyum burunlu ve arka plakalı içi boş paslanmaz çelik raylara sahiptir. Pamuk zamanla solacak ve rengini değiştirecek, bir kot pantolon gibi malzemenin doğal karakterine katkıda bulunacak, bisikletinize harika bir karakter dokunuşu, güzel bir hikaye ve göresellik katacak. 3 farklı genişlikte sunulur: C15 (140 mm),C17 (165 mm) ve C19 (185 mm).
 
Cambium C13 Karbon - C13 ile Brooks Team Pro selelerin profesyonel pelotondaki herkesin binmek istediği performans selesi olduğu bir zamana dönüyoruz. C13'ü karbon fiber ray ve vulkanize naylon ve doğal kauçuk üst kısım ile ürün yelpazemizdeki en hafif sele haline getirdik. Hem standart hem de carved versiyonu (delikli) mevcuttur C13, 145 mm ve 158 mm olmak üzere iki genişliğe sahiptir.

Cambium Naturel Light  - Metal arka plakayı ve burnu tamamen kağıt üretiminden elde edilen atık malzemelerden yapılmış dahice bir biyopolimer olan Liquid Wood ile değiştirerek ağırlığı azaltılmış organik üst kısım, ayrıca% 100 biyolojik olarak üretilmiştir.

Cambium Sele Bakımı:

Cambium serisi selenizin perçinlerinin hala sıkı olup olmadıklarını kontrol etmenizi öneririz. Zamanla, yoldan gelen titreşimler nedeniyle perçinler gevşeyebilir, ancak bu nadiren meydana gelir. Bu selelerin fabrikada elle monte edildiğini unutmayın, bu da tüm bakımın elle yapılabileceği anlamına gelir.

Kullanım AlanıGravel , Yol-Yarış
- Tüm bisikletler, üretici veya distrübitör firma tarafından 2 yıl garanti kapsamındadır.
- Yedek parçalar, kullanımdan dolayı aşınma gösterdikleri için aşınan parçalar garantiye dahil değildir.
- Aksesuarlar, kullanıcı tarafından hasarlı olmamak kaydıyla garanti kapsamındadır. 

Servis noktaları için bize ulaşın. 

Tüm sorularınız için 
Mail ve tel no girilecek:

-Pazar günleri hariç, saat 12.00'ye kadar verilen siparişler ayın gün kargoya verilmektedir.
Benzer Ürünler
Yükleniyor...
body whatsapp icon