SHİMANO Service Center
mobil header sidebar buttonmobil header search button

Antereman,tur veya sehir içi kullanım için üretilmiş bir modeldir.Bu lastik, biniciyi patlamalara karşı korumak ,aynı zamanda bütçelerinden fazla para çıkmasını engellemek ve güvenilir bir sürüş sağlamak için üretildi.Desen yapısı ve kenarlardaki desenler viraj kabiliyetinizi geliştiriyor. .Lastiğin Telli yapısı yaz ve kış  aylarında ulaşım ,antreman  için yeterli ve dayanıklıdır.60 tpı(bu kategorideki 60-tpi doku yoğunluğu maksimum değeri temsil eder) yapıya, LDP(Delinme Güvenliği) patlak önleyici korumaya ve 640gr ağırlığa sahiptir.Bu lastik, özellikleri sayesinde ulaşım,tur,günlük kullanım için tercih edilen bir modeldir.Lastik yanağındaki fosforlu şeritler gece sürüşlerinde güvenliği sağlamanıza yardımcı olur. 
CST markası hakkında bilmeniz gerekenler?
CST markalı bisiklet lastikleri Cheng Shin Tire tarafından üretilmiştir ve Tayvanlı şirket 20.000 kişiyi istihdam etmektedir.Tesislerinde dünya standartlarında üretim ekipmanları ve yenilikçi teknolojilerinde kullanılmaktadır.Kaliteye olan bağlılığı, sektörün önde gelen kauçuk üreticilerinden biri olarak firmayı ön plana çıkarmaktadır. Tabii ki, şirket aynı zamanda diğer kategorilerde ürünlerini sunmaktadır: motosikletler, arazi araçları, arabalar, kamyonlar, forkliftler, tarım ve bahçe makineleri de CST'de piyasaya sürülmektedir. CST ürünlerini, en katı uluslararası standartlara göre üretir, örn. ABD Ulaştırma Bakanlığı, ISO 9001, E-Mark, TS 16949.
Özellikler:
Telli jant tasarımı
Çeşitli boyutlarda üretim
C1880 desen (sağlamlık, farklı yollar için)
Tek bileşik+kauçuk bileşik
60 TPI doku yoğunluğu
Çift (EPS + APL) koruma
Refleks güvenliği için refleks teknolojisi
Maksimum basınç 75 psi (5,2 bar)
640 gramdan ağırlık
Kategorizasyon :
Kullanım Alanları : Yol Yarış
Boyut: 700x25C
ETRTO'ya: 25-622
Üretim Modelleri:
Boyut :700x25C  25-622
Yapı : 60 tpi
Hava basıncı : 7.90 Bar (120 psi)
Maksimum yük kapasitesi: 95kg (adet)
Üretim numarası :TB86601100
Yapısı:Telli-Fosforlu serit
Teknik özellikleri:
LDP:
LDP, sırt ile kılıf arasındaki ekstra kalın bir kauçuk katmanından oluşur. Kauçuk güçlü bir geri tepme özelliğine sahip olduğundan,lastiğe zara verecek cisimlerin lastiğe nufuz etmmesini engeller ,hatta batan parçacıklar kollaylıkla lastik üzerinden atılır
Ağırlık:
CST Xpedıum Safe C1880 700x25 Telli Dış Lastik /657 gram 
CST Koruma Değer Bilgileri:
1 Seviye koruma: APL Anti-delme, taban yüzü ile karkas arasında ekstra koruyucu 1 mm lastik katman sunar.
2. seviye koruma: Karkas normal olarak 22 ila 32 TPI içerir. Koruma seviyesi 2 ile, gövde 60 TPI içerir. İnç başına daha fazla iplik, daha güçlü karkas ve daha fazla delinmeye direnç gösterir.
3. seviye koruma: Kevlar® Inside, lastik sırtı ile karkas arasında yer alan 1.5 mm Kevlar® lif katmanından oluşan bir tekniktir.
4 Seviya koruma: Spor lastiklerinin de korunması gerekir. Bu amaçla özel olarak yarış ve ATB lastikleri için ince dokunmuş EPS katmanını optimize ettik. Bu şekilde lastik son derece hafif ve bisikletçi farkı fark etmiyor.
5 Seviye koruma (LDP): Seviye 5 korumalı bir lastik, 3 mm LDP delinmezlik katmanından oluşur. Bu, profil ve gövde arasında ekstra kalın bir lastik katmandır.
5 Seviye koruma (EPS):Seviye 5 EPS koruma, lastik sırtı ve karkas arasında poli fiber kumaştan dokuma bir katman sunar.
5 Seviye koruma (EPS BtB): EPS ile seviye 5, mükemmel ponksiyon koruması sağlar, ancak bir adım daha ileri giderek; İP'den iş parçacığına EPS. Bu da yan çeperler için ek koruma sağlar.
6 Seviye koruma: İki kat daha fazla koruma için iki kutuplu delinmezlik. İnce dokuma EPS  1 mm kauçuk  ile desteklenir. Lastik hafif ve esnek kalır, çünkü kalın bir lastik anti-delinme tabakasına sahip değildir.
7 Seviye koruma: Seviye 7 olasılığı düşündüğünüzden daha ileri gider. 5. kat anti-ponksiyon katmanlarını birleştiriyoruz ve böylece lastik dünyasında mümkün olan en iyi delinme korumasını yaratıyoruz. İnce dokuma EPS  3 mm'lik bir LDP  altında uygulanır. Bu kendi başınıza harika bir delinme koruma teknolojisidir. Bunun kombine edildiğinde neler sunabileceğini düşünün

Jant Boyu28
- Tüm bisikletler, üretici veya distrübitör firma tarafından 2 yıl garanti kapsamındadır.
- Yedek parçalar, kullanımdan dolayı aşınma gösterdikleri için aşınan parçalar garantiye dahil değildir.
- Aksesuarlar, kullanıcı tarafından hasarlı olmamak kaydıyla garanti kapsamındadır. 

Servis noktaları için bize ulaşın. 

Tüm sorularınız için 
Mail ve tel no girilecek:

-Pazar günleri hariç, saat 12.00'ye kadar verilen siparişler ayın gün kargoya verilmektedir.
Benzer Ürünler
Yükleniyor...
body whatsapp icon