SHİMANO Service Center
mobil header sidebar buttonmobil header search button
SHIMANO ULTEGRA R8020 serisi vites kolları, SHIMANO'nun kategori lideri hidrolik disk frenleri sayesinde her koşulda daha fazla sürücü kontrolü sağlar. Daha hafif ön vites hareketi ve zarif ergonomik şekil anlaşmayı tatlandırıyor.
Özellikler
Ağırlık: 554 gr / çift
Önerilen fren kaliperi: BR-R8070
Fren hortumu (Kit): SM-BH90-JK-SSR
İç çap: 23,8-24,2 mm
Vites kolu teknik özellikleri SL dış muhafaza Kol tarafı: OT-SP41
Vites kolu teknik özellikleri SL dış muhafaza Arka vites değiştirici tarafı: OT-RS900
Teknolojiler
SERVOWAVE EYLEMİ
Bir SERVOWAVE fren kolunu çektiğinizde, ilk balata hareketi hızlıdır, bu nedenle balataları rotorla temas ettirmek için çok az kol hareketi gerekir. Güç çoğaltma faktörü daha sonra balatadan janta temasta hızla artar, böylece daha iyi kontrol ile daha fazla fren gücü uygulamak için kol vuruşunun daha fazlası kullanılır.
Uzanma Ayarı
Fren kolu bir uzanma ayarlama mekanizması ile donatılmıştır. Gidon tutacağından manivelaya olan mesafe, herhangi bir el boyutuna, sürüş türüne ve bireysel sürücü tercihlerine uyacak şekilde ayarlanabilir.
ÇİFT KONTROL KOLU
DCL, ÇİFT KONTROL KOLU anlamına gelir. Sistemde fren ve vites değiştirme fonksiyonları bulunmakta ve kolay kullanım sağlamaktadır.
Ergonomik yenilik, muhtemelen daha yüksek standart performans için eklenen dişlilerden daha kritiktir. Vites değiştirme iç aksamları, MTB teknolojimizin sağlamlığını ödünç alır ve o kadar pürüzsüz ve zahmetsizdir ki, öne ve arkaya tek parmakla kaydırma yapmak mümkündür. Gerçekten de geçiş, SHIMANO TOPLAM ENTEGRASYONU'nun nihai eylemidir ve anlaşılması için basitçe deneyimlenmesi gerekir.
OT-SP41
OT-SP41 ile, dış kasanın tüm uzunluğu, hızlı ve hassas vites değiştirme performansı için özel bir silikon gresi ile önceden yağlanmıştır. OT-SP41, işlemlere hızlı yanıt ve kolay/zahmetsiz vites değiştirme sağlamak için iç kablo sürtünmesini maksimum düzeyde azaltır. Ayrıca, özellikle inişli çıkışlı ve uzun mesafeli arazide sürüş sırasında vites değiştirmede gecikme ve vites değiştirmenin yorgunluğundan kaynaklanan güç kaybı da azalır.
Teslimat Kapsamı:
1 Adet Shimano Ultegra St-R8020 Hidrolik Disk Fren Kolu Sol 2
Fren TipiHidrolik Disk Fren
Kullanım AlanıYol-Yarış
Yön - Sağ / SolSol
- Tüm bisikletler, üretici veya distrübitör firma tarafından 2 yıl garanti kapsamındadır.
- Yedek parçalar, kullanımdan dolayı aşınma gösterdikleri için aşınan parçalar garantiye dahil değildir.
- Aksesuarlar, kullanıcı tarafından hasarlı olmamak kaydıyla garanti kapsamındadır. 

Servis noktaları için bize ulaşın. 

Tüm sorularınız için 
Mail ve tel no girilecek:

-Pazar günleri hariç, saat 12.00'ye kadar verilen siparişler ayın gün kargoya verilmektedir.
Benzer Ürünler
Yükleniyor...
body whatsapp icon