SHİMANO Service Center
mobil header sidebar buttonmobil header search button
Gelişmiş LED'ler ve Optikler

Evrensel bisiklet lambası diye bir şey yoktur. Son kullanıma ve hatta bisiklet tipine bağlı olarak, kullanılacak en iyi bisiklet ışığı belirlenir. Blinder Road 600, birlikte kullanıldığında her biri bağımsız olarak 400 lm veya 600 lm kapasiteli 2 LED kullanır. Sol optiğin 12 derecelik bir huzmesi vardır ve bu, düzgün yollarda yarış ve hızlı sürüş için mükemmel bir spot ışığı sağlar. Sağ optiğin 32 derecelik bir huzmesi varken, engebeli veya engebeli sürüş koşullarında daha yavaş sürüşlerde kullanım için en uygun olan bir projektör sağlar.

Eşsiz Sabitleme Sistemi

Elastomerik kayışı oluşturmak için silikonun kullanılması ve aşırı kalıplanmış bir polikarbonat klips sistemi, Blinder Road'un günümüz yol bisikletçilerinin ihtiyaç duyduğu birçok farklı konfigürasyona uyum sağlamasına olanak tanır. Blinder Road, günümüzün çok sayıda üst düzey bisiklet kokpitine uyacak kadar şık ve çok yönlüdür. 22-28 mm ve 29-35 mm çubuklar için iki adet çıkarılabilir silikon kayış içerir.

Suya Dayanıklı ve Entegre USB Şarjı

Blinder road, IP67 derecesi ile %100 su geçirmezdir; bu, ışığınızı 30 dakikaya kadar zarar görmeden 1 metreye kadar derinliğe daldırabileceğiniz anlamına gelir. Işık entegre USB üzerinden şarj edilir, yani bir USB Bağlantı Noktasından şarj etmek için ek kablolara ve tek kullanımlık pillere ihtiyaç duymaz.

Sezgisel İşlevsellik

Blinder'ınızın pili azaldığında düğmenin yanında kırmızı bir led yanacaktır. Bu halka tamamen şarj olduğunda yeşile dönecek ve ardından Blinder güç kaynağından çıkarıldığında kapanacaktır. Daha uzun yerine daha geniş bir tasarımla, 2 optiğin yan yana yerleştirilmesi, ağırlık merkezini gidona mümkün olduğunca yakın tutarak engebeli yollarda hareket etme olasılığını ortadan kaldırır. Son olarak, Blinder Road'un düğmeleri ve kayış kapamaları, kendilerini sürücüye sunmak için mükemmel ergonomik açıda ve eldiven giyerken kullanılabilecek kadar büyük.

Knog 
Blinder Road 600 ön lamba, trafikte görme ve görme için hafif tasarım, mükemmel ışın açılarını ve güçlü ışık çıkışını birleştirir. 600 lümen çıkışı, her durumda mükemmel aydınlatma elde etmek için yola çıkmak yola bakmak katmak üzere kullanmak ışın açılarıyla birleştirilmiştir. Ek olarak, Blinder Road 400 bir anda takılıp çıktı. 22 ila 35 mm arası askılara uyar ve entegre USB bağlantı noktası üzerinden şarj edilebilir.
Özellikler:

Boyutlar: 73x30x53 mm
Güç: 600 lümen
Ağırlık: 95 gr
Fonksiyonlar: 4
Pil ömrü: 8 saate kadar
- Tüm bisikletler, üretici veya distrübitör firma tarafından 2 yıl garanti kapsamındadır.
- Yedek parçalar, kullanımdan dolayı aşınma gösterdikleri için aşınan parçalar garantiye dahil değildir.
- Aksesuarlar, kullanıcı tarafından hasarlı olmamak kaydıyla garanti kapsamındadır. 

Servis noktaları için bize ulaşın. 

Tüm sorularınız için 
Mail ve tel no girilecek:

-Pazar günleri hariç, saat 12.00'ye kadar verilen siparişler ayın gün kargoya verilmektedir.
Benzer Ürünler
Yükleniyor...
body whatsapp icon