SHİMANO Service Center
mobil header sidebar buttonmobil header search button
Günümüzde CST nin tüm lastiklerinde özel malzemeler kullanmaktadır ve bu lastiklerin delinmeleri minimum seviyede tutulmaktadır. Bisiklet sürerken patlama önleyici lastiklerin en son serisi sayesinde rahat bir nefes alabilirsiniz. CST C168 modeli 27,5 ölçüsü ve 1,75 genişliği ile dağ bisikletiniz şehirde hızlı kullanım için tasarlanmıştır.27,5x1,75 ebata sahip aynı zamanda EPS zırh ile güçlendirilen Captain serisi CST dış lastikler, 27.5 jant ebatına sahip bisikletlere mükemmel şehir deneyimi sunar. Dişsiz yapısı ile asfalt, beton vb düz zeminlerde mükemmel bir tutunma ve düşük yuvarlanma direnci gösterirken, su kanalları ve yuvarlak yanak yapısı ile hem ıslak zemin hem de virajlarda tutunma özelliğini kaybetmez.
Captain serisi lastikler CST 'ye patentli EPS teknoloji ile patlaklara karşı zırhlanmıştır. Zırhlı (2mm/5 seviye)yapısı ile patlama oranı düşürülmüş ve üst kısmında bulunan su kanalları ile ıslak ortamlarda güvenli sürüş imkanı sağlar.EPS nin üstün zırh teknolojisi sayesinde lastik çok ağır bir hale gelmeden, yoldaki bir çok ksici ve delci etmenlerden kendini korur.
Kategorizasyon :
Kullanım Alanları : Gezi, Tur,
Ürün Serisi: Performans Serisi
Teknoloji: EPS+LDP 
Delinmeye karşı koruma :Üstün Performans
Boyut :27.5x1.75
Yapı : 60 tpi
Hava basıncı : 50-75 psi 3.4-5.1 bar
Maksimum yük kapasitesi : 119kg
Üretim numarası :TB00054700
Not: Lastiğin belirtilen maksimum ağırlık değeri TEK lastiğin taşıyabileceği maksimum yükü belirtir.Ağırlığın(binici + bisiklet) uygun olup olmadığını kontrol etmek için MAKSİMUM yük değerini iki katı olarak hesaplamalısınız.
Teknoloji:
EPS(Exceptional Puncture Safety): Olağanüstü Delinme Güvenliği, lastik sırtı ve gövde arasına ek bir tescilli kauçuklaştırılmış poli-fiber malzeme katmanı sunar. Bu hafif, delinmeye dirençli katmanın sıkı örgüsü, yabancı nesnelerin gövdeye girmesini ve iç lastiğe zarar vermesini önler.
Üretim Modelleri:
Boyut : 27.5x1.75  650B
Yapı : 60 tpi
Hava basıncı : 65 psi
Ağırlık:
CST C1698N Allround 27.5x1.75 Dış Lastik: 977gr
Jant Boyu27.5
- Tüm bisikletler, üretici veya distrübitör firma tarafından 2 yıl garanti kapsamındadır.
- Yedek parçalar, kullanımdan dolayı aşınma gösterdikleri için aşınan parçalar garantiye dahil değildir.
- Aksesuarlar, kullanıcı tarafından hasarlı olmamak kaydıyla garanti kapsamındadır. 

Servis noktaları için bize ulaşın. 

Tüm sorularınız için 
Mail ve tel no girilecek:

-Pazar günleri hariç, saat 12.00'ye kadar verilen siparişler ayın gün kargoya verilmektedir.
Benzer Ürünler
Yükleniyor...
body whatsapp icon